Limited Surgery Center milad

انواع جراحی ها در این مرکز

شامل جراحی فوق تخصصی پلاستیک، جراحی و ارولوژی کودکان، جراحی غدد و سرطان پستان، جراحی عمومی و جراحی سرپائی می باشد.

کارد پزشک مجرب

مرکز جراحی میلاد با در اختیار داشتن بهترین و سرشناس ترین تیم جراحی حال حاضر استان اصفهان آماده ارایه خدمات پزشکی هستند.

اتاق عمل های مدرن

مرکز جراحی میلاد مجهز به تجهیزات پیشرفته و مدرن پزشکی می باشد.

بخش بستری

مرکز جراحی میلاد مجهز به بخش بستری با امکانات رفاهی شامل: تلویزیون، یخچال اختصاصی، تلفن سانترال، اینترنت و ... می باشد.

بهترین امکانات بیهوشی

مرکز جراحی میلاد با بهترین امکانات و تجهیزات بیهوشی و متخصصین بیهوشی با تجربه و هوشیار و با علم بروز در خدمت شما عزیزانند.

معرفی مرکز جراحی میلاد

مقدمه: در راستای ارائه خدمات درمانی مطلوب و استاندارد منطبق با قوانین و مقررات وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این مرکز در سال 1386 تحت عنوان “دی کلینیک میلاد” آغاز بکار نموده است

با تلاش جمعی همه کارکنان در برنامه بلند مدت 5 ساله نیل به یک مرکز جراحی بی نظیر و با کیفیت و مطابق استانداردهای وزارتی در سطح کشور.

ما برآنیم تا با ارائه خدمات درمانی فوق تخصصی ایمن بر اساس استانداردهای ملی و بین الملی ، مرجعی معتبر در جذب بیماران در سطح استان قزوین و شهرهای همجوار باشیم .

ضمن تشکر از انتخاب مجموعه ما جهت تامین نیازهای درمانی خود و با آرزوی شفای کامل و عاجل همه بیماران پیشاپیش از پایبندی کلیه مراجعین ، همراهان و عیادت کنندگان به قوانین و مقررات داخلی این مرکز سپاسگزاریم. 

دو هدف کلان و عمده در برنامه بلند مدت مرکز وجود دارد: 1-بهبود و ارتقاء کیفی خدمات درمانی 2-افزایش سطح ایمنی بیماران و کارکنان

در این مرکز با بهره گیری از پزشکان سهامدار و همکار، با دانش بالای پزشکی و مهارت کم نظیر و استفاده از دستگاه های پیشرفته و تجهیزات پزشکی، تلاش بر این است که رضایت بالای بیماران جلب گردد.

این مرکز تلاش دارد در پروسه سطح بندی ضمن اجراء استانداردهای اعتبار بخشی، اصول جراحی ایمنی و مراقبت های پزشکی بی خطر را راه اندازی نماید.

حقوق گیرندگان خدمت در این مرکز با توجه منشور حقوق بیماران رعایت شده و مدیر عامل و مدیریت کلینیک پاسخگوی نیازهای بیماران می باشند.

پزشکان طرف قرار با مرکز جراحی میلاد

تیم هیئت مدیره مرکز جراحی میلاد

با سلام و عرض ادب خدمت هموطنان عزیز و کسانی که برای درمان مرکز جراحی میلاد را انتخاب می کنند. مرکز جراحی میلاد با تمام قوا تلاش می کند که محیطی شایسته از نظر علمی، تجهیزاتی، پرسنلی و بهترین خدمات پزشکی در سطح دنیا به بیماران ارائه دهد. در این راستا با به کارگیری بهترین و کارآمد ترین پرسنل پرستاری، خدماتی و همکاری پزشکان فرهیخته و دانشمند و اکثریت قاطع اساتید طراز اول کشور و به کارگیری بهترین تجهیزات پزشکی و روش های درمانی و اعمال جراحی روز دنیا، رسالت اصلی مرکز جراحی که همان ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات پزشکی است را انجام دهد. مرکز جراحی میلاد با تمام قوا تلاش می کند که محیطی شایسته از نظر علمی، تجهیزاتی، پرسنلی و بهترین خدمات پزشکی در سطح دنیا به بیماران ارائه دهد در خاتمه با آرزوی سلامتی برای همه بیماران خدمتگزار شما هستیم

مدیریت

دکتر فضل الله علایی

تلفن های تماس

031-34487979

آدرس

اصفهان- چهارباغ پایین - حدفاصل میدان شهدا و چهارراه تختی

پست الکترونیک

esmiladclinic.ir@gmail.com

درصد رضایت مندی بیماران بستری از پزشکان و پرستاران مرکز جراحی محدود میلا داصفهان 91%
درصد رضایت مندی همراهان بیمار در مرکز جراحی محدود میلا داصفهان 84%