سخنی از مسئولین مرکز جراحی میلاد

با سلام و عرض ادب خدمت هموطنان عزیز و کسانی که برای درمان مرکز جراحی میلاد را انتخاب می کنند. مرکز جراحی میلاد با تمام قوا تلاش می کند که محیطی شایسته از نظر علمی، تجهیزاتی، پرسنلی و بهترین خدمات پزشکی در سطح دنیا به بیماران ارائه دهد. در این راستا با به کارگیری بهترین و کارآمد ترین پرسنل پرستاری، خدماتی و همکاری پزشکان فرهیخته و دانشمند و اکثریت قاطع اساتید طراز اول کشور و به کارگیری بهترین تجهیزات پزشکی و روش های درمانی و اعمال جراحی روز دنیا، رسالت اصلی مرکز جراحی که همان ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات پزشکی است را انجام دهد.
مرکز جراحی میلاد با تمام قوا تلاش می کند که محیطی شایسته از نظر علمی، تجهیزاتی، پرسنلی و بهترین خدمات پزشکی در سطح دنیا به بیماران ارائه دهد
در خاتمه با آرزوی سلامتی برای همه بیماران خدمتگزار شما هستیم

esmiladc_milad

2 thoughts to “سخنی از مسئولین مرکز جراحی میلاد”

 • طیبه

  نوامبر 1, 2018 at 9:10 ق.ظ

  سلام، بنده بیمار دکتر شکیبا بودم بعد از تشکر فراوان از زحمات ایشان و پرسنل محترم میلاد یه پیشنهاد داشتم خدمت شما،کبود تلفنخانه در آن کلینیک شدیدا احساس میشود، بنده برای مشکل و ادامه درمان به دستور دکتر شکیبا باید با اتاق عمل هماهنگ میشدم ولی امکان ارتباط با اتاق عمل و جوابدهی مطلوب نبود، چیدین بار تلفنی مزاحم آقای هرندی شدم تا با پیگیری ایشان بالاخره به جواب رسیدم .
  اگر یک تلفنخانه داشتید که مستقیماً تلفن ها را به بخش مربوطه وصل میکرد و اینکه نیاز به چندین تماس نبود و چندین بار پشت خط اشغالی معطل نمیشدیم خیلی عالی میشد.
  موفق و پیروز باشید

  پاسخ
  • esmiladc_milad

   نوامبر 2, 2018 at 9:16 ب.ظ

   با سلام و تشکر از شما
   متن پیام شما برا ی مدیریت مرکز ارسال شد.

   پاسخ

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =