معرفی و اهداف مرکز جراحی میلاد

مقدمه:

در راستای ارائه خدمات درمانی مطلوب و استاندارد منطبق با قوانین و مقررات وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این مرکز در سال 1386 تحت عنوان “دی کلینیک میلاد” آغاز بکار نموده است

استراتژی (راهبرد):

با حضور جدی و مشارکت همه اعضاء، برنامه استراتژیک مرکز توسط هیئت مدیره محترم تدوین شده است که برنامه 5 ساله مرکز می باشد و تلاش دارد در بین رقبای خود جایگاه مناسبی را احراز نماید.

چشم انداز:

با تلاش جمعی همه کارکنان در برنامه بلند مدت 5 ساله نیل به یک مرکز جراحی بی نظیر و با کیفیت و مطابق استانداردهای وزارتی در سطح کشور.
ما برآنیم تا با ارائه خدمات درمانی فوق تخصصی ایمن بر اساس استانداردهای ملی و بین الملی ، مرجعی معتبر در جذب بیماران در سطح استان قزوین و شهرهای همجوار باشیم .
ضمن تشکر از انتخاب مجموعه ما جهت تامین نیازهای درمانی خود و با آرزوی شفای کامل و عاجل همه بیماران پیشاپیش از پایبندی کلیه مراجعین ، همراهان و عیادت کنندگان به قوانین و مقررات داخلی این مرکز سپاسگزاریم.

اهداف:

دو هدف کلان و عمده در برنامه بلند مدت مرکز وجود دارد:
  1. بهبود و ارتقاء کیفی خدمات درمانی
  2. افزایش سطح ایمنی بیماران و کارکنان
در مرکز جراحی میلاد اصفهان با بهره گیری از پزشکان سهامدار و همکار، با دانش بالای پزشکی و مهارت کم نظیر و استفاده از دستگاه های پیشرفته و تجهیزات پزشکی، تلاش بر این است که رضایت بالای بیماران جلب گردد.
این مرکز تلاش دارد در پروسه سطح بندی ضمن اجراء استانداردهای اعتبار بخشی، اصول جراحی ایمنی و مراقبت های پزشکی بی خطر را راه اندازی نماید. حقوق گیرندگان خدمت در این مرکز با توجه منشور حقوق بیماران رعایت شده و مدیر عامل و مدیریت کلینیک پاسخگوی نیازهای بیماران می باشند.